Бойко Борисов си сложи в джоба ПП и ДБ. После не бил политик номер едно на държавата!?
Бойко Борисов успя да сложи в джоба си ПП и ДБ като се превърнаха в част от санитарни кордон на ГЕРБ. Сега Кирил Петков и Христо Иванов правят това, което каже Борисов, а ГЕРБ се сдоби с две формирования, които все повече приличат на младежка организация на партията му с особеността, че носят и отговорност. А после някой подценява Бойко Борисов и не приема, че е политик номер едно в държавата. На преден план се пенявят Петков и Иванов и се противят на ГЕРБ докато Борисов не им скръцне със зъби докато се наслаждава на уискито си и хаванска пура пред камината си в Банкя. Който го подценява, греши много!

Редактор






















