Бойко се сдоби и с коалиционни партньори, отцепили се от ДПС. ДЕН минават към него.
Движение за единство на народа (ДЕН) става коалиционен партньор на ГЕРБ. За това съобщи Гюнер Тахир. Припомняме, че ДЕН се създаде като алтернатива за българските турци на ДПС и ГЕРБ на изборите. Коалицията,
създадена около Мехмед Дикме, до преди дни се обявяваха като алтернатива на ГЕРБ и ДПС и че щели да се коалират с Демократична България.
Сега изненадващо станаха коалиционни партньори на Бойко Борисов, с когото ще се явяват на изборите. Според запознати схемата е била от самото начало да се коалират с ГЕРБ, но са минали
през Христо Иванов за отклоняване на вниманието. Така Бойко Борисов се сдоби с още едни партньори, хващайки отцепилите се от Доган.

Редактор






















