Борисов и Пеевски са се снишили. Радев им взе ДАНС.
Борисов и Пеевски са се снишили, след като Радев им взе бухалката ДАНС. За сега още разполагат с прокуратурата, но магистратите бързо се преориентират към властта. Радев дава заявка, че правителството ще работи твърдо. Започва и чистка на регулаторите и тепърва ще се разглежда Лукойл, където особения управител е назначен от правителството на Желязков.
Прави се ревизия и на министерствата. Така ГЕРБ и ДПС остават в изолация, но все пак още държат потоци на пари от кметства и столичния общински съвет, който е техен. Тепърва ще има битка, но е показателно, че разбират какво се случва и на къде отиват нещата.

Редактор






















