Борисов нямало да става ляв и е готов за избори.
Бойко Борисов заяви, че ГЕРБ нямало да става лява партия, нито пък левите десни, визирайки ДПС Ново начало. „Аз мисля, че ДПС Ново начало няма да отиде към избори, но ако трябва, ще отидем и да обясняват пред народа защо това се е случило“, каза Борисов по повод искането на Пеевски да се закрият всички институции, които могат да продават държавни имоти. Борисов смята, че държавата не е добър собственик и трябва да се следва десния път, когато се дава на частници да се занимават с тях. Ако обаче Пеевски оттегли искането си да се закрият органите, означава че прави пунта мара и това ще доведе до съмнения дали тези имоти вече не са разпределени предварително за жълти стотинки на правилните хора. Борисов контрира и ПП-ДБ, които щели да с голи гърди да бранят държавните имоти.

Редактор






















