Брутален опит за убийство в „Младост „. Няма арестувани от полицията.
Оказва се, че в столичния квартал „Младост “ е направен опит за убийство на момче в началото на февруари. Това разбираме от емоционалното писмо на брат му до медиите.
Ангел с негов приятел отива да хапне дюнер. За нещастие приятелят му е с шапка на любимия си отбор. 15 момчета, облечени като ултраси, ги нападат. Приятелят му успява да избяга,
но Ангел е пребит жестоко с ритници и дори е ръган с нож! Тези момчета, които са били ултраси от противников отбор, вършеят по улиците през ден,
ни информира братът на пострадалия. Лекарите са категорични, че момчето едва е оцеляло. Сега Ангел е с патерици и не се знае дали ще се възстанови след отрязан нерв. Всички знаят кои са извършителите, но те са на свобода и продължават да се разхождат из „Младост „.
Полицията не е арестувала никого, въпреки че от побоя са минали 30 дни. Братът на пострадалия се пита дали няма да се стигне до убийство, за да бъдат арестувани рецидивистите,
та чак тогава след фатален край на човешки живот и медийно отразяване полицията да си свърши работата!

Редактор






















