Васил Божков за Борисов: Краят му ще е като на Тодор Живков.
„През миналия век България се управляваше от човек, който „хранеше“ народа, „строеше“ му, „даваше“ му, „караше“ му се, „прощаваше“ му. Опозиция нямаше, държавата се управляваше еднолично.
През последните 12 години, шофьорът му показва по най-некадърен начин наученото от него. Времената са различни, но краят им ще бъде един и същ“ е сигурен Божков.

Редактор






















