Виктор Орбан на форума на крайно десните: Украйна е протекторат.
Виктор Орбан пред крайно десните заяви, че Украйна е протекторат, защото не може да съществува без пари от САЩ и ЕС. Трябва да си дадем сметка и за думите на Орбан,
че Русия от самото начало е казвала, че няма да позволи алианса да се приближи до границите й. Затова трябва да се преразгледа всичко и Украйна да стане буферна зона между Русия и запада, е на мнение Орбан.
Унгария винаги е имала отлични отношения с Русия и не смята да ги разваля, заяви Орбан. Припомняме, че форума на крайно десните партии в ЕС бе забранен на няколко пъти и накрая се проведе в хотел,
което си е грубо нарушение на принципите на свобода на словото и изразяването, което го подчерта и кмета на Брюксел, разбирайки за действията на ЕС.
Редактор