Георги Георгиев: Спаси София трябва да се научат, че не може да се управлява с тропане на крак, а с диалог! Май ще има нови кметски избори в София.
Георги Георгиев разкри, че в СОС е пълен хаос. Стигна се до вадене на бушони, за да спре тока и да спре заседанието за избор на шефове на комисии. „Тази аматьорщина трябва да спре. Ние от ГЕРБ направихме огромен компромис да се избере шеф на СОС от ПП. В момента отговорност за управлението на столицата носят единствено кмета Терзиев и шефа на СОС от ПП. Възможно е да има нови избори за кмет. Но трябва да се изчака решение на съда. Показателно е, че флашките от изборите с машини са изчезнали само там, където кметове са от ДБ. Сега ще бъдат зададени много въпроси за неправомерното харчене през това време от Терзиев. От Спаси София трябва да разберат, че не може да се управлява с тропане на крак, а с диалог“, каза Георгиев.

Редактор






















