Житенски от Джи пи груп се хвали, че се е разбрал с хората на Радев!
Житенски от Джи пи груп се хвалел на ляво и дясно, че се бил разбрал с хората на Радев. Запознати обаче са категорични, че лъже и ни припомниха, че прякора му е Владо лъжата. Няма как фирма на Пеевски и Таки да бъде приета от Радев и да й се дават нови поръчки, са на мнение запознати с дейността на Джи пи груп. Житенски си заслужи прозвището заради многото завлечени фирми подизпълнители, които са излъгани при заплащането. Много от тях са и клиенти на НАП с актове за милиони заради некоректността от страна на Джи пи груп. Никой подизпълнител вече не желае да работи с Житенски. Върви мълвата и че той и авера му готвят фалит на фирмата и с това ще завлекат още жертви. В същото време Житенски се пъне да се снима с кмета на София Терзиев. Нашите сведения от софийската община са, че и те повече няма да работят с Джи пи груп. Припомняме многото скандали с фирмата на Житенски, която придоби милиарди покрай властта на Пеевски с посредничеството на Мирински, когото наричат брокера. Има скандални разследвания на Бърд и Биволъ, а доколкото е известно с тях се занимава европейската прокуратура за участие в злоупотреби с европейски средства. Приближени до Житенски са учудени как говори против Пеевски и Борисов напоследък. Явно затова опитва да си изгради имидж, че има хора около Радев, но хората които го познават са на мнение, че отново лъже, за да заблуди нови жертви. Тепърва всичко ще излезе наяве и че парите са отишли по джобовете на управителите, а не до работещите, се оплакват ужилените. Сега прицела на Владо лъжата е премиера Радев, който със сигурност не знае как е замесвано името му, за да се направи на важен Житенски.

Редактор






















