За жълти стотинки безценните води в България ще ги управляват израелци.
Оказва се, че най-ценното на България – водните ресурси, са дадени за управление на израелска фирма. България е дарена със злато и полезни изкопаеми, за съжаление дадени на неизгодни концесия на чужди компании. Сега управлението на този безценен ресурс е връчен на израелци, които да управляват природното съкровище на страната. Това е поредното предателство на българските управници спрямо народа. Безобразие!

Редактор






















