Кирил Добрев изненада Нинова изотзад!
Вторият в БСП Кирил Добрев изненада лидера на БСП Корнелия Нинова изотзад, се подиграват запознати. Повод за коментарите е, че Добрев реши да се кандидатира за лидерския пост в БСП.
Не напразно Нинова се раздели с Бозаджиева, която бе пиар на партията, но и близка до Добрев, а някои дори смятат, че дори границата на невинна близост отдавна е премината! Другият фаворит за лидерския пост е Красимир Янков, който също има сериозна подкрепа. Интересно става и със Станишев и кого ще подкрепи – Янков или Добрев,
но везните клонят към Добрев. Другият, който може да наруши балансите е Паргов, който стана близък на Манолова, а от своя страна тя е вярна на Станишев. Битката на Нинова ще е сериозна и може да изгуби поста си на втори тур.