Координационен център към МС не се хареса на Възраждане и ПП!
Вчера бе гласувано затваряне на министерство на електронното управление, което отива към други две министерства, както и създаване на координационен център към МС, с който да се управляват и привличат чужди инвестиции. По този начин ПБ взе една от големите хранилки на ПП, а именно министерство на електронното управление и депутатите от ПП гласуваха „против“. Същото направиха и от Възраждане, което озадачи феновете на партията на Костадинов, но аргумента бе че се увеличава администрацията, въпреки че всъщност се намалява като се закрива едно цяло министерство.

Редактор






















