Кристиян Коев за Мирчев….
Аз се чувствам неудобно, че подобни индивиди като Ивайло Мирчев могат да са в парламента. Не мога още да асимилирам колко дребна душа и ниско съзнание трябва да имаш, за да направиш проблем от мухата слон и то на човек, който се е скапал от работа да доставя храна по къщите. Още по-възмутително е, че и лъжеш, че си ударен по 112, за да покажеш важността си. Да не говорим, че накрая заставаш на платното за движение. Ако беше някой друг, директно трябваше да мине през депутатския му задник за назидание. И това е депутат от неолибералната общност, която смята себе си за умна и красива. Всеки нормален българин видя и оцени низостта и дребнавостта на депутатската душичка. Ако имаше някакъв морал, веднага трябва да си подаде оставката както от лидерския пост в партията си, така и от парламента. Най-лошото е, че този човек сигурно вярва, че е постъпил правилно. Тук трябва да му кажа в прав текст. Ако има някой, който трябва да бъде жълтопаветник, съм аз – поколения софиянец, но не съм. Защото псевдо неолиберализма е за хора със сбъркани психики на дошли в София и станали по софиянци от софиянците. И тези хора са с ниво на развитие на проговорила маймуна облечена в костюм. И да му кажа на този овластен самозабравил се, че не доставчика на храна е в нарушение. Той е в нарушение. Да си на платното за движение и да препречваш пътя на автомобила, си е истинско нарушение, но явно депутатския мозък приема, че улицата е негова. Да не говорим за качества като дребвавост и лъжата, че е бит. Пази Боже сляпо да прогледа! Мирчев, дребен си във всяко отношение! И го казвам като лично мнение на възмутен истински софиянец!
Кристиян Коев

Редактор






















