Мутафчийски: Не питайте кога ще отхлабват другите мерки. Фитнесите са най – опасни.
Генерал Мутафчийски бе категоричен, че Фитнесите са най – опасни за зараза. „Това, че сме разрешили много неща не означава че е безопасно да се ходи в молове и фитнеси. Съжалявам, че пак съм лошия вестител,
но заразените са се увеличили. Шефовете на болниците да се стягат за това, което ни очаква „, каза Мутафчийски.

Редактор






















