Нов вот на недоверие към правителството на Желязков.
Нов вот на недоверие към правителството на Желязков. След 4 часа дебати се допусна вота на недоверие за несправяне с проблема за околната среда и водите. Този път ПП ще гласуват за сваляне на правителството. Въпреки това аритметиката показва, че гласовете няма да стигнат, ако ДПС Ново начало не направи трик и например не влязат в зала за сваляне на кворума.

Редактор






















