Някой прикрива истината за най-масовото убийство в България.
Явно зад най-масовото убийство в България, започнало от хижа край Петрохан с три разстрела и в последствие с още три трупа, се прикрива нещо зловещо. Странното е, че и медийното насочване на всенародното внимание е, че става дума за хомосексуална история или педофилия. Когато ни насочват вниманието нанякъде, винаги трябва да се запитаме защо! По времето на управлението на ПП-ДБ по странен начин са дадени права на частно НПО да извършва дейност в компетенциите на държавата. Като че ли се изключват възможностите като депо за наркотици, на иманяри и други. Във всички тези варианти е логично да са участвали и служби като чадър. При първото тройно убийство първо идват ДАНС, което буди съмнения. При второто тройно убийство пък искат да ни внушат сектантство, хомосексуализъм и педофилия. Всичко това е меко казано съмнително, а когато цялата държавна машина е впрегната да заблуждава, означава че замесените лица са много и могат да си позволят да ползват държавата като чадър. Другото важно е, че по времето на ПП-ДБ се дават съмнителните разрешителни за току що регистрирано НПО от министъра на ПП-ДБ Сандов. След това правителствата на ГЕРБ с ДПС Ново начало също не са предприели никакви действия. Много са съмненията и въпросите, но във всеки случай най-масовото убийство в България смърди и усещането е за прикриване на следи на хора. Разчистване! Това е съмнението, което по естествен начин излиза в главите на смислените хора, особено с целенасочените действия да ни насочат вниманието в посока хомосексуализъм и педофилия.

Редактор






















