Oт първи март ще се увеличат драстично заплатите на служителите на МВР.
Уличните полицаи ще взимат около 800 лева като това е без бонусите, които им се полагат. Тази заплата е минимална за служители със средно образование.
Главният секретар на МВР и шефове на ОДП също получават увеличение на заплатите.
Около 79 милиона са нужни за тези, които е дал министъра на вътрешните работи.
Припомняме, че премиерът Бойко Борисов даде сто милиона на полицаите, за да не стачкуват по време на европредседателството на България. От къде ще се вземат стоте милиона при вече гласуван бюджет от парламента остава само да гадаем?

Редактор























2 Comments
Nikolai Jelqzkov
От.нас.Всичко.се.плаща.от.народа
Илин Илинов
ot djobani idioti shte pishat aktove do pripadak