Партията на Павел Вълнев и Цветан Цветанов ще влезе в парламента според проучване.
След местните частични избори, където „Републиканци за България “ отнеха 40 процента от гласовете на ГЕРБ, независими анализатори са на мнение, че партията ще влезе в следващия парламент.
Невероятно интересно се получава с „Републиканци за България „. Оказва се, Цветанов е добър изборджия и явно успехите на ГЕРБ 10 години са се дължали на него. Интересно е,
че официалната социология никога няма да признае, че гербаджия ще гласува за Цветанов. Да не е луд да си навлича проблеми с Борисов. Но, когато е в стаичката за гласуване, ще си пусне бюлетината за когото иска и в случая май ще е за „Републиканци за България „

Редактор






















