Първият българин изваден от санкциите по Магнитски…
Първият българин изваден от санкциите по Магнитски е Александър Манолев – бивш министър на икономиката. По време на мандата си той напусна поста заради скандала с къщи за гости. Манолев обаче мина през всички съдебни дела в България и бе оправдан. По същия начин и в ЕС и сега САЩ махнаха санкциите. Тук трябва да се отбележи, че Манолев бе оправдан навсякъде, а се смята че нападките и дейностите са били съвместно от хора на ПП-ДБ и ГЕРБ.

Редактор





















