Радев дойде на власт и Тръмп праща посланик.
След като година и половина САЩ нямаха посланик в България заради управлението на Борисов, Пеевски и Желязков, Доналд Тръмп номинира Дъг Холдър за посланик в България. Холдър е бизнесмен с голям политически опит и дългогодишен член на републиканците. Припомняме, че по време на управлението на Борисов бе пратена Херо Мустафа, която е агент на ЦРУ. Следващият посланик бе с профил на работил с НПО в трети страни, което означава че бе с куфарчетата с пари за подкупни и евтини правителства като това на Кирил Петков. Сега Радев дойде на власт и се праща човек с опит в дипломацията и важен представител на републиканците във Флорида. Както отдавна писахме в Аларманюз, САЩ ще има посланик в България чак като Радев дойде на власт и така стана. Администрацията на Тръмп категорично отказа да работи с Борисов и Пеевски и явно има защо.

Редактор





















