Румен Овчаров категоричен: Без участието на президента Радев няма да има реална алтернатива на управление.
Румен Овчаров коментира вътрешната опозиция на БСП. „Тези хора нямат възможност вече за връщане в партията и се превърнаха в слугинаж на ГЕРБ и им крепят кворума в парламента“, каза Овчаров.
Интересното е, че той отрече да е сивия кардинал в БСП. „Сега ГЕРБ ровят и се опитват да направят интрига между президента Радев и Корнелия Нинова, но няма да успеят.
Без БСП
и президента няма истинска алтернатива на управлението.
С поведението на отцепниците дойде края на техните амбиции „, каза още Овчаров.

Редактор






















