Сачева от ГЕРБ излезе да коментира Радев.
След като Румен Радев обяви, че излиза на политическата арена в изборния процес, реакцията на ГЕРБ я видяхме и пуснаха Деница Сачева с коментар, че Радев е пилот, а самолета се управлява от един, а партия от екип. Виден е уплаха на ГЕРБ, след като Сачева допълни, че ще имат градивна и спокойна кампания. По този начин показа, че няма да влизат остро срещу Радев. Изказването на Сачева е след като Борисов обяви, че имал повече вяра на Радев отколкото на ПП. Борисов като стара лисица гледа да се домогне до Радев и да се прилепи, а след това да унищожи този, до който се е докоснал. Този път ще му е трудно, защото очакванията са Радев да се пребори точно с неговия модел. Ако Борисов не се пенсионира или не изчезне, го чака да е дълги години опозиция.

Редактор






















