Чърчил с „Приятели на Америка“ създават ЕС. Ами как да има ЕС независими политики!?
Защо се чудите, че ЕС е отроче на САЩ? ЕС се заражда с обществото предвождани от Чърчил „Приятели на Америка“. Тайно общество създадено от англосаксонците, за да се създадат съединени европейски щати. Още през 1946 година Чърчил възкликва, че има мечта и тя е обединената Европа като САЩ. Първи председател на тази организация е той самият. Сега хората се чудят защо Европа прави всичко, което САЩ нарежда. Те са я създали като в началото започва като картел за въглища и стомана, а след това се превръща в ЕС. Няма нищо случайно под слънцето, пък вие се надявайте на независими европейски политики. Няма как да стане.

Редактор






















